Juras

Juras, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac, 2.6.2018, Bez stravy
Termín:
2.6. - 9.6.2018 Změnit termín

Délka: 8 dní
Doprava: vlastní (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 129016640
4 490 Kč (-0 %) Nezávazná objednávka
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: vila JURAS
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
studio A2 vybaveno kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, TV - satelit, WIFI, klimatizace, WC a sprchový kout, přímý výhled na moře (možnost přistýlky)

apartmán A3 (3+2) má třílůžkovou ložnici, kuchyňský kout s jídelnou ve které je rozkládací pohovka pro 1 dosp. osobu nebo pro 2 děti do 12 let lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, TV - satelit, WIFI, klimatizace, pračka, myčka na nádobí, 2 balkony - přímý a boční výhled na moře, WC a sprchový kout
Poloha
Vzdálenost od pláže do 150 m.
Stravování
bez stravy, polopenze za příplatek (polopenze česko-chorvatská, jednotné menu, servírovaná. Cena: dospělá osoba 1900 Kč, dítě do 12 let: 1300 Kč)
Doprava
vlastní, autobusová doprava za příplatek 2590 Kč /osoba
Cena zahrnuje
7x ubytování včetně pobytové taxy, pobyt (sobota - sobota), služby delegáta, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, v nabídce za příplatek od Allianz pojišťovny, klimatizace (35 EURO/týden - platba delegátovi), parkovací místo (povinný příplatek 750 Kč /pobyt/auto), polopenze, autobusová doprava
Pořadatelem tohoto zájezdu je Avanti Tour - Veronika Červinská, IČ 88101398.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK