Vila Anita

Vila Anita, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac, 26.5.2018, Bez stravy
Termín:
26.5. - 2.6.2018 Změnit termín

Délka: 8 dní
Doprava: vlastní (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 128897514
3 490 Kč (-0 %) Nezávazná objednávka
Popis
Velmi příjemná, moderně zařízená vila s přímým výhledem na moře.
Ubytování
Čtyř až šestilůžkové apartmány 2 - 3 ložnice, TV - satelit, WIFI, kuchyňský kout (vybavený kuchyňským nádobím) s jídelnou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, WC, koupelna - sprcha, terasa (velká) s přímým výhledem na moře

1/3 studia (přízemí, 1. poschodí) obytná místnost se 3 lůžky, v obyvatelné kuchyni rozkládací pohovka pro dosp. osobu nebo pro 2 děti do 12 let, kuchyňský kout, jídelna, mikrovlnná trouba, WC, koupelna - sprcha, terasa s přímým výhledem na moře, WIFI, klimatizace
Vzdálenosti
Vzdálenost od pláže do 150 m.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži.
Děti
Možnost využití 2 pláží. Jedna oblázková, druhá oblázková v kombinaci s hrubším pískem. Doporučejeme obuv do vody .
Stravování
vlastní, polopenze za příplatek (dospělá osoba 1900 Kč, dítě do 12 let 1300 Kč - polopenze jednotná chorvatsko-česká, servírovaná)
Doprava
vlastní, autobusová doprava za příplatek 2590 Kč /osoba
Cena zahrnuje
7x ubytování včetně pobytové taxy, pobyt (sobota - sobota), služby delegáta, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
Autobusovou dopravu, parkovné 750 Kč /1 auto (povinný příplatek v CK), klimatizace 35 EURO/týden - platba na místě delegátovi, cestovní pojištění (v nabídce za příplatek od Allianz pojišťovny)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Avanti Tour - Veronika Červinská, IČ 88101398.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK