Vila Nikola

Vila Nikola, Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk, Baška, 26.5.2018, Bez stravy
Termín:
26.5. - 2.6.2018 Změnit termín

Délka: 8 dní
Doprava: vlastní (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 129773351
4 190 Kč (-0 %) Nezávazná objednávka
Popis
Vila Nikola se nachází cca 350 m od moře. Je umístěna v zahradě, parkování v blízkosti domu (za příplatek), všechny apartmány jsou vybaveny ložním prádlem, ručníky, klimatizací, WIFI. Součástí vily je i příjemné venkovní posezení s možností grilování.
Ubytování
Pětilůžkové apartmány: mají dvě ložnice, kuchyňský kout s jídelnou, WC a koupelna, SAT/TV, WIFI, balkon nebo terasa , klimatizace.
Poloha
od pláže cca 350 m
Sport a zábava
Půjčovna člunů, šlapadel, lehátek a slunečníků, tobogán, sprcha (za poplatek), FKK pláže jsou dostupné taxi čluny vyplouvajícími z přístaviště. Na pláži jsou kavárny, restaurace, pizzerie. Během léta probíhají v Bašce rybářské večery s tradiční chorvatskou hudbou
Výhody a nevýhody
Baška má krásnou dlouhou přírodní písečnou až oblázkovou pláž, která je dlouhá 1,8 km. Jemný písek na pláži a pozvolný vstup do moře láká především rodiny s malými dětmi
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní. Možnost autobusové dopravy za příplatek 2390 Kč /osoba, nástupní místa info v CK.
Cena zahrnuje
7x ubytování včetně pobytové taxy, pobyt (sobota - sobota), klimatizaci, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, v nabídce za příplatek od Allianz pojišťovny , stravu, dopravu, parkovné 750 Kč /1 auto/pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je Avanti Tour - Veronika Červinská, IČ 88101398.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK